Травневі свята в Закарпатті 2100грн

Травневі свята в Закарпатті 2100грн

«Таємниці та містерії  Закарпаття»

29.04.16-4.05.16

 

 

Водоспад Шипіт-Косино-Мукачево-Чинадієво-палацШенборн-оз.Синевир-Колочава-Львів

1 день.29.04.16.Виїзд із м. Полтава о 18:00.

2 день.30.04.16.Екскурсія до водоспаду «Шипіт». Маршрут простягнеться до красивого водоспаду Закарпаття, розташованого на північних схилах гірського масиву Боржавська полонина біля підніжжя гори Гимба, що в селі ПилипецьМіжгірського району. Водоспад причаровує всіх своєю незвичайною природною красою. Падаючи численними мальовничими каскадами з 14-ти метрової висоти, кришталево чиста вода розбивається об каміння, утворюючи міріади діамантових крапельок, які переливаються дивовижними фарбами в променях карпатського сонця. Підйом канатною дорогою на гору Гимба.

Поселення в готель.

Спа- процедури. Косино Сучасний відпочивальний комплекс із термальними водами, який розташований у 200-річному дубовому гаю. Відпочинок у термальних басейнах сподобається дорослим і дітям, а також принесе користь здоров’ю.

Вечеря. Ночівля в готелі.

3 день. 1.05.16. Христос Воскрес!!! Воістину Воскрес!!!! Сніданок.

Переїзд на урочисте богослужіння у Мукачівський Святомиколаївський монастир. Освячення пасхального кошика. Прибуття до м. Мукачево. Звідки б Ви не наближалися до Мукачево, за десятки кілометрів, на одинокій гостроверхій сопці, як магніт, Вас притягує овіяний легендами і бойовою славою мукачівський замок “Паланок” (XIV ст.). Окрім потужного замку, у Мукачево є ще багато цікавого: каплиця св. Мартина (XIV ст.), жіночий Миколаївський монастир на Чернечій горі (XVIIІ ст.), палац Ракоці (1663р.) та прекрасна зелена ратуша (1903р.). Екскурсія «Містичний Шенборн». (Санаторій Карпати). Серед карпатських мальовничих гір розташувався один із найгарніших і найромантичніших палаців країни: немов у казку запрошує Вас мисливський палац графів Шенборнів (1890р.). Він дивиться на Вас 365 вікнами, запрошує через 12 входів у 52 кімнати. Палац оточений затишним парком з багатьма екзотичними рослинами. Чинадієово. Посеред старовинного містечка Сент-Міклош розташований похмурий середньовічний замок барона Перені (XIV ст.) з цікавим інтер’єром, потаємним ходом та спальнею мужньої Ілони Зріні, в якій вона зустрічалася з графом ІмреТекелі, через це його ще називають «Замок кохання».

Вечеря. Ночівля в готелі.

4 день.2.05.16. Сніданок. Поїздка на оз. Синевир.Найбільшцікавим в турістанеподорож до високогірного озера Синевир, яке називають «Морським оком» Карпат. Ви будете милуватисямальовничими і величними пейзажами, слухатицікавілегенди про Синь і Вира. Переїзд до селища Колочава.

Колочава – найбільше село на Закарпатті, розташоване по сусідству з озером Синевир, у мальовничій долині поміж полонинами Стримба, Дарвайка, Ружа та Красна. Колочава розкинулась у самому серці Верховини і є єдиним селом в Україні, де працює аж десять музеїв.

      Одним з найпопулярніших музеїв є музей-скансен«Старе село» - перший сільський музей архітектури та побуту на Закарпатті. Відвідавши його, ви потрапите у село стародавньої Верховини, побачите кілька тисяч самобутніх колочавських експонатів, які ознайомлюють із 300-річною історією культури та побуту місцевих жителів. Історичні пам’ятки різних часів та різноманітних верств населення відтворюють спосіб життя верховинців як за соціальним статусом (бідняки, середняки), так і за видом діяльності (вівчарі, лісоруби, шевці). Можна також відвідати - музей «Колочавська вузькоколійка» - музей «Бункер Штаєра» - Обіду у музеї-колибі «Фауна Закарпаття» - музей «Радянська школа» - музей «Чеська школа» - музей «Воїнам - інтернаціоналістам» - музей «Лінія Арпаду» - музей «Церква Святого Духа».

Вечеря. Ночівля.

5 день.3.05.16 . Сніданок. Звільнення номерів. Виїзд на Львів. Пішохідна екскурсія "Вуличками старовинного міста".Ця екскурсія розкриє перед Вами таємниці середньовічного Львова, його національні особливості, познайомить з  безліччю пам’яток історії та архітектури, занесеними у список Світової спадщини ЮНЕСКО. Розпочнемо з Площі Ринок – перлини міста Лева з міською Ратушею, пройдемось  руським, вірменським, єврейським кварталами.  Відвідаємо величний  ансамбль Успенської церкви – шедевр українського ренесансу, старовинний Домініканський костел, Латинську катедру, яку будували майже 100 років,  всесвітньо відому каплицю Боїмів, комплекс Бернардинського монастиря, Вірменську церкву. Під час прогулянки гості міста завжди відчувають аромат кави, що доноситься з численних кав’ярень, адже Львів і кава – це нероздільні речі. Милуючись  ередньовічними  кварталами старого міста, довідаєтесь не тільки про історичні факти і легенди, але й почуєте історію, як наш славетний  співвітчизник Юрій Кульчицький подарував Старому Світові духмяний кавовий напій.

По завершенніекскурсії – філіжанкакави в однійізльвівськихкав’ярень.

- Вільний час. Ви можете відвідатизнанільвівськіконцептуальні ресторанчики «Криївку», «Гасову лампу», «Дім легенд», «Рестораціюм’яса і справедливости», скуштуватиживельвівське пиво, галицькувипічку та штруделі, відвідатиОперний театр.

Факультативно:

- Оглядпанорами Львова з дахуміськоїратуші

- ВідвіданняКоролівськихзалів музею історії

- Відвідання Музею середньовічноїзброї «Арсенал»

- Відвідання музею – ресторану  Сала: скульптури з сала, дегустація 13 видів сала, горілочка і квашений огірочок.

- Частування в кондитерській  «Цукерня», де можнаскуштуватисправжнюгалицькувипічку за старовинними рецептами.

Виїзд на Полтаву орієнтовно о 17:00.

6 день. 4.05.16 Прибуття до Полтави орієнтовно о 7:00.

 

 

 

ВАРТІСТЬ -2100 грн.

До вартості включено:     

 - проживання - 3ночі в готелі (зручності в номері);

 - харчування (3сніданки, 3 вечері);

 - супровід гіда-екскурсовода;

- страхування.

До вартості не включено:

 - додатковехарчування;

- вхідні квитки на екскурсійніобєкти;

 - особистівитрати.

*Туроператор має право змінювати перелік та зміст екскурсій відповідно до погодних умов та інших факторів.

 

 

ТА «WORLD TRAVEL»

Вул. Леніна,106 оф.20

0505309397

 

 

 

Период тура: 
29.04.2016 - 04.05.2016
Страна: 
Україна
МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов