Різдвяна подорож з Полтави.

Різдвяна подорож з Полтави.

 Виїзд з Полтави в ніч на Різдво, а саме 06.01.2016р о 18-00.

 Подаруйте собі Різдвяне свято в Чернівцях. Вас чекає захоплююча подорож по Буковині і Прикарпаттю з дуже насиченою і цікавою екскурсією. Ми відвідаємо Чернівці, Коломию, Косів,Хотин, Кам'янець-Подільський, побуваємо в с.Кривче, де оглянемо печеру "Кришталева" . Відчуємо атмосферу свята в кращих традиціях західної України. Відвідаємо храми, побачимо Різдвяні Вертепи, скуштуємо страви місцевої кухні.

06.01. Виїзд з Полтави.

07.01. З ранку приїзджаємо в чарівне місто Чернівці.   Головне в Чернівцях - це неймовірної краси площі! Саме їм - головних визначних пам'яток Буковинського Парижа буде присвячена екскурсія. Першою під час екскурсії буде Турецька площа, яка розповість історію виникнення міста. Також Вас чекає зустріч зі старою площею Святого Хреста, площею Філармонії, поштовим управлінням, Центральною площею (архітектурний ансамбль, ратуша, художній музей), вулицею О. Кобилянської (головна вулиця міста, в минулому вулиця Панська), палацом юстиції, Театральною площею (театр , єврейський народний дім, палац торгівлі та ремесел, будинок румунської культури), вулицею Університетською.

Знайомство з пам'ятником національного значення - колишньою резиденцією буковинських митрополитів, побудованої в другій половині XIX ст. за проектом австрійського архітектора Йосипа Главки. Сьогодні тут розташований 135-річний Чернівецький Національний університет імені Юрія Федьковича.

* Об'єкт входить до списку Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО.
 
У Вас буде можливість оглянути семінарський корпус, церкву Трьох Святителів, палац і парк митрополита, побувати у відновленому після пожежі 1944 Мармуровому залі, побачити автентичні розписи художників Е. Максимовича та Е. Бучевського, послухати бій курантів на башті школи псаломщиків. Перебування в резиденції - це хвилини гармонії духу і серця, дотик до вічної нетлїнню.
 
Після екскурсії - можливість провести цей вечір як заманеться. Не полінуйтеся прогулятися вечірніми Чернівцями. Зустрічаємо РІЗДВО.
 Заселення в готель. Ночівля.
 
08.01. Сніданок. Виїзд у Коломию. Цікаве місто з європейською архітектурою та багатими культурними і історичними традиціями. Вважається, що місто було засноване антами в IV-V ст. нашої ери. Вперше місто згадувалось в 1241 році, в Галицько-Волинських літописах, як "дохідне місто" князя Данила Галицького. В минулому місто виконувало роль торгового та захисного центру...  
Обід. Виїзджаємо до Косіва. Справжньою столицею народного ремісництва вважається Косів.
 
Надвечір повертаємося до Чернівців. Ночівля у готелі.

09.01. Сніданок. Вирушаємо до селища Кривче. Тут на нас чекає екскурсія в "Кришталеву печеру" Перед гостями печери — два з половиною кілометри екскурсійної траси, півтори години шляху у світі казки. Перші 480 м вхідного коридору спочатку насторожують кожного відвідувача...

Далі у нас по маршруту  відвідини Хотина та Кам2янець -Подільська.Обід.

Виїзд у Полтаву.

10.01. Приїзд у Полтаву вранці.

 Вартість 1900 грн. У вартість включено проїзд комфортабельним автобусом, ночівля в 2-х-трьохмісних номерах зі зручностями, два сніданки і два обіди, послуги екскурсовода.

Замовити тур ви можете попередньо зв"язавшись з нашими менеджерами.

Период тура: 
06.01.2016 - 10.01.2016
Страна: 
Україна
МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов