Туры роскошных путешествий, туры V.I.P

Туры роскошных путешествий, туры V.I.P

 VIP- туризм або VIP- тури, ексклюзивні, спеціально розроблені туристичні пропозиції з сервісом найвищої якості, які орієнтуються на досвідчених і вимогливих туристів. 

 
Не кожна туристична компанія здатна запропонувати відпочинок класу - люкс, але турфірма в Полтаві World Travel, готова надати гідний відпочинок з оптимальним співвідношенням ціни і якості. 
 
Подорожі VIP-класу унікальні у своїй неповторності. Але саме це і дає насиченість, приємні емоції, захоплююче різноманітність в життя. 
 
Перш ніж платити гроші за досить дорогий VIP-відпочинок, потрібно знати які послуги включають VIP-тури: 
 
АВІАЦІЙНО переліт здійснюється бізнес класом; 
Клієнтам надається індивідуальний маршрут автомобілем преміум класу до готелю в день приїзду і назад в аеропорт в день від'їзду; 
Проживання зупинитись у готелі 5 *, 5 * deluxe; 
У номері клієнта в день приїзду очікує презент у вигляді пляшки вина, кошики з фруктами; 
Індивідуальні зручності в готелі; 
До послуг VIP-туристів надається безкоштовна екскурсія; 
Як варіант можливі індивідуальні екскурсії на замовлення клієнта. 
Якщо ви купуєте віп-тур, то гарантовано будете відпочивати не з великою кількістю туристів, у Вас буде своя власна територія для відпочинку, де Ви проведете час з тими людьми, з ким хочете і скільки хочете. Для Вас буде організована своя програма відпочинку, в якій втіляться саме Ваші мрії про ідеальний відпочинок. Кожен VIP-тур відрізняється від іншого і є унікальним. 
 
Тури можуть бути приурочені в якоїсь важливої ​​дати чи події. Наприклад, проведенню корпоративного заходу або ділового семінару, виїзний прес-конференції. 
 
На Ваше замовлення буде організована весілля, ювілей, день народження в тому куточку земної кулі, який доведеться Вам до душі. Ви самі можете вибрати країну, континент, острів, де плануєте провести відпочинок. 
 
На сайті турфірми Полтави «World Travel», ви знайдете перелік країн, подорожі в які залишать найцікавіші незабутні враження надовго. 
 
Європейські країни: Франція, Італія, Німеччина, Хорватія, Великобританія, США, Бразилія, ОАЕ, острови Маврикій, Мальдіви, Шрі-Ланка, - ось неповний перелік країн, подорожуючи в яких, Ви можете дати волю своїй фантазії. Не залишається без уваги і корпоративний туризм. 
 
Туристичне агентство працює як з корпоративними клієнтами, так і з великими туристичними групами. Корпоративним VIP-клієнтам пропонуються оснащені зали, професійне технічне обладнання, аудиторії, розраховані на велику кількість людей, зали для проведення кава-брейку. 
 
Турагентство Полтава World Travel пропонує найкращий і найцікавіший VIP-відпочинок в будь-якій країні світу.
МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов