Событийные туры

Событийные туры

Подієвий туризм: побачити все найцікавіше! ..

Зараз, коли для громадян України відкриті практично всі країни і континенти, у наших співгромадян є унікальна можливість стати свідками й очевидцями найцікавіших подій в житті планети. Саме тому в найширшому сегменті пропонованих нами подорожей і турів завжди дуже гідне місце займає саме подієвий туризм.

Туристичне агентство WORLD TRAVEL регулярно пропонує тури з вильотом з Києва, що включають в себе відвідування найцікавіших спортивних змагань (Олімпіади, чемпіонати світу та Європи, етапи гонок «Формули-1» тощо), концертів, музичних і театральних фестивалів, різних фольклорних і циркових шоу ...

Окрема тема - дуже популярні тури на карнавали, які проходять в кінці зими і в Європі, і в Південній Америці. Найбарвистіший, екстравагантний і притягальний з карнавалів, звичайно, бразильський. Подивитися на нього в Ріо-де-Жанейро приїжджають сотні тисяч гостей. Втім, зовсім не обов'язково летіти через океан. Карнавал у Венеції, скажімо, теж досить гарний, а по витонченості він взагалі цілком може вважатися номером 1 у світі.

Зрозуміло, поїздки на конкретні події розумніше поєднати з відпочинком та екскурсіями по новим для Вас містах і країнах. В пропонованих і розроблених нами подієвих турах все це враховано, продумано і опрацьовано до дрібних подробиць. Так що Вам залишається лише радіти життю, набиратися нових вражень і позитивних емоцій!

     Хотілося б відзначити, що багато професіоналів туристичного бізнесу та туристи «зі стажем» не без підстав вважають, що саме подієвий туризм являє собою кращий спосіб урізноманітнити своє життя, зробити її максимально насиченою, цікавою і багатогранною. З цією думкою сперечатися складно. Та й навіщо? Потрібно просто хоча б раз спробувати, щоб відчути всю красу такого виду відпочинку. І в цьому плані все виключно в Ваших руках! А туристичне агентство WORLD TRAVEL завжди раде допомогти втілити Ваші мрії в реальність! ..

МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов