ЛАСКАВО ПРОСИМО ЛАТВІЯ 
Для мандрівників Латвія - це знахідка. Це зелена країна з широко розкинулися лісами і незайманою природою. Це країна з піщаними пляжами, які знаходяться на відстані витягнутої руки від міст з їх історичними та культурними традиціями, багатою архітектурою і захоплюючими пам'ятками. Зі спокійним плином життя в селах, з сучасними містами, з ненав'язливими, але гостинними людьми та безпечної середовищем.
 
ЛАСКАВО ПРОСИМО В Ригу - культурна столиця Європи! 
 
Слідкуйте за програмою "Рига 2014" і приїжджайте в гості! Ласкаво просимо в Ригу, її місто-партнер Сигулду і всю Латвію! 
 
програма заходів 
Більше 12 000 учасників майже зі ста різних культурних інституцій, державних та міських культурних установ та недержавних культурних організацій включилися в підготовку програми культурної столиці Європи. 
 
У програмі Риги - культурної столиці Європи - місце відведено як сучасним віянням, так і сторінок минулого, які до цих пір залишили важливі сліди в пам'яті і культурі суспільства. Будуть виставки образотворчого мистецтва і епохальний фестиваль мистецтва "Survival Kit", який за кілька років став очікуваним широкою громадськістю подією, будуть різні постановки, свята, акції, так, звичайно, і фестиваль світла "Staro Rīga", який в самий темний час року чудесно прикрашає нашу столицю. Буде національне свято Ліго (Янів день) з дзвінкими піснями Ліго, кубками пінливого пива і дубовими вінками ... І ще багато іншого є і буде.
МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов